• BREAD
  • ENCRUSTING
  • Maamoul
  • Автоматско mochi сладолед mochi машина

за нас Честитки, одигра себе

Шангај Hanjue прецизен Машини копродукции, Ltd е компанија специјализирана за храна машини со седиште во Шангај, Кина.

Врз основа на постојано учење и иновации, нашата компанија има развиено големи количини на високо квалитетни производи кои уживаат во добра репутација кај нашите клиенти низ целиот свет. Нашите главни пазари се Блискиот Исток, Југоисточна Азија и Америка.

Нашите главни производи се машина за производство на леб линија, исполнет колачиња машина, месечината торта производство линија encrusting ...

  • 公司
WhatsApp Онлајн Chat!