за нас

Фабрика детали:

за нас 图

Шангај Hanjue прецизен Машини копродукции, Ltd е компанија специјализирана за храна машини со седиште во Шангај, Кина.

Врз основа на постојано учење и иновации, нашата компанија има развиено големи количини на високо квалитетни производи кои уживаат во добра репутација кај нашите клиенти низ целиот свет. Нашите главни пазари се Блискиот Исток, Југоисточна Азија и Америка.

Нашите главни производи се encrusting машина, производство на леб линија, исполнет колачиња машина, линија за производство месечината торта, леб и пецива линија за производство, производство торта линија, тестенини машина, парен пунџа линија за производство, итн

Нашата компанија има силна техничка екипа. Ние постојано во чекор со технологија на меѓународно напредни храна машинерија. Исто така, можеме да ви понудиме дизајн и распоред на предлози за вашата фабрика. Имаме нов дизајн на годишно ниво, вие сте добредојдени да се фокусираме на нашите Јутјуб, Фејсбук и Твитер: Hanjue Храна машини.

Потврдување:

COF


WhatsApp Онлајн Chat!