• BREAD
  • ENCRUSTING
  • Maamoul
  • Automatic mochi ice cream mochi machine

rreth nesh Urime, keni luajtur veten

Shanghai Hanjue Precision Machinery Co, Ltd, është një ndërmarrje e specializuar në makineri e ushqimit të bazuar në Shanghai, Kinë.

Në bazë të të mësuarit të vazhdueshëm dhe inovacionit, kompania jonë ka zhvilluar sasi të mëdha të produkteve të kualitetit të lartë që gëzojnë reputacion të mirë në mesin e klientëve tanë të gjithë botën. Tregjet tona kryesore janë Lindja e Mesme, Azia Juglindore dhe Amerika.

Produktet tona kryesore janë encrusting makinë, linjë prodhimi bukë, biskota mbushur makine, hënë e prodhimit cake linjë ...

  • 公司
WhatsApp Online Chat!