Rreth nesh

Detajet Fabrika:

rreth nesh 图

Shanghai Hanjue Precision Machinery Co, Ltd, është një ndërmarrje e specializuar në makineri e ushqimit të bazuar në Shanghai, Kinë.

Në bazë të të mësuarit të vazhdueshëm dhe inovacionit, kompania jonë ka zhvilluar sasi të mëdha të produkteve të kualitetit të lartë që gëzojnë reputacion të mirë në mesin e klientëve tanë të gjithë botën. Tregjet tona kryesore janë Lindja e Mesme, Azia Juglindore dhe Amerika.

Produktet tona kryesore janë encrusting makinë, linjë prodhimi bukë, biskota mbushur makine, tortë hënë linjë prodhimi, Bukë dhe pastë Linja e prodhimit, linjë prodhimi cake, makinë pastë, steamed prodhimit simite line, etj

Kompania jonë ka një ekip të fortë teknike. Ne mbajmë në hap me teknologjitë e makinerive të avancuara ndërkombëtare të ushqimit. Gjithashtu ne mund të ofrojmë harton dhe propozime layout për fabrikën tuaj. Ne kemi dizajn të ri çdo vit, ju jeni të mirëpritur për të përqëndrohet në Youtube tonë, Facebook dhe Twitter: Hanjue Ushqim Makinerisë.

Certifikimi:

COF


WhatsApp Online Chat!