date automatike bar fruta bar bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

Description: Fruit bar,date bar are snacks sweets popular in the Middle Eastern countries .The sweets are usually made with local dates ,nuts ,fruit and then stuffed into cookies dough then baked in oven .The bars have a longer history in many countries compared with other sweets . Our encrusting machine can produce the bars with designed molds , for more details please contact by email or leave us a message . Parameter : Model number HJ-860 Capacity 5000-6000pcs/h Product weight 5-200...


 • FOB Çmimi: US $4000 - 24500 / Piece
 • Sasia Min.urdhër: 1 cope
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Guarantee: 12 months
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T/T, Boleto, Mastercard, Visa, e-Checking, Pay Later,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim:

  bar fruta, date bar janë snacks ëmbëlsirat popullore në vendet e Lindjes së Mesme .Të ëmbëlsirat janë bërë zakonisht me datat lokale, arra, fruta dhe pastaj mbushur në cookie brumë pastaj piqet në furrë bare .Të kanë një histori të gjatë në shumë vende në krahasim me të tjera ëmbëlsirat.

  makinë ynë encrusting mund të prodhojë bare me bukur projektuar, për më shumë detaje ju lutem kontaktoni me email ose na lënë një mesazh.

  parametri :

  numrin e modelit HJ-860
  kapacitet 5000-6000pcs / h
  pesha produkt 5-200g / pc
  pushtet 1.5KW
  dimension 167 * 92 * 129cm
  material çelik i pandryshkshëm

  Feature: 

         1) mbushje dhe brumë mund të jetë i rregullueshëm, madhësinë e ushqimit të mund të jenë të ndryshueshëm.

         2) pjesët markë është fakultative, ne mund të përdorin pjesë të ndryshme të nivelit të kontrollit të shpenzimeve makinë, fitimi konsumatorëve është vendi i parë.

         3) moulds makinë mund të personalizohet, si dhe për të bërë bare madhësi të ndryshme.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!