Automatik Ice Box biskota projektuar biskota bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi: The cookie projektuar mund të personalizohet me lloje të projektimit. Kjo duket shumë mënyra për të bërë cookie, disa dyqane të vogla dhe amvise bërë ushqimin me dorë, ajo ka një çmim të mahnitshme dhe njerëzit në moshë të ndryshme si këtë ushqim. Lajm i mirë është se tonë HJ-860 makinë encrusting mund të bëjë ushqimin me kapacitet të lartë. inxhinier ynë do të shtojë një prerje tel në kompjuterin bëjnë cookies, në këtë mënyrë mund të kurseni para dhe të bëjë cookie mira pamjen. Ju mund të klikoni video të parë se si funksionon makinë një ...


 • FOB Çmimi: US $4000 - 24500 / Piece
 • Sasia Min.urdhër: 1 cope
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Guarantee: 12 months
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T/T, Boleto, Mastercard, Visa, e-Checking, Pay Later,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim :

  Cookie projektuar mund të personalizohet me lloje të projektimit. Kjo duket shumë mënyra për të bërë cookie, disa dyqane të vogla dhe amvise bërë ushqimin me dorë, ajo ka një çmim të mahnitshme dhe njerëzit në moshë të ndryshme si këtë ushqim.

  Lajm i mirë është se tonë HJ-860 makinë encrusting mund të bëjë ushqimin me kapacitet të lartë. inxhinier ynë do të shtojë një prerje tel në kompjuterin bëjnë cookies, në këtë mënyrë mund të kurseni para dhe të bëjë cookie mira pamjen. Ju mund të klikoni video të parë se si punon makine dhe ndonjë problem ju lutem kontaktoni sallonet tona të shitjes.

  parametri :

  numrin e modelit HJ-860
  kapacitet 5000-6000pcs / h
  moq 1 set
  pesha produkt 5-200g / pc
  pushtet 1.5KW
  koha Lead Brenda 7 ditëve pune nëse makinë 1 set
  dimension 167 * 92 * 129cm
  pesha e makinës 400 kg

   

  Karakteristikat kryesore

  1) mbulon mbrojtjen dhe emergjente Stop Button për operimin e sigurt.

  2) Pesha, madhësia dhe kore-mbushje-raporti mund të rregullohen të përshtatshme siç kërkohet.

  3) shumë qëllime: të funksionojnë për të prodhuar lloje të ndryshme të ushqimeve duke ndryshuar moulds thjesht. 

  4) Kapaciteti Big

  Video Demo:

   

  Feature:

         1) shumë lloje Cookies moulds mund të jetë projektuar.

         2) përshtatur makine, ne mund të shtoni disa sisteme makinë në makinë.

         3) Anglisht, Kinezisht, gjuha arabe janë fakultative ..

         4) Trajnimi i lirë do të ofrohet kur makinë testimi konsumatorëve.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!