Krem automatike ice Mochi bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimet: HJ-860II Tre Hoppers encrusting Machine ka shumë më tepër gamë të prodhimit të ushqimit se HJ-860 shumë qëllime encrusting Machine. Përveç funksionit të HJ-860, HJ-860II mund të përdoret gjithashtu për të prodhuar ushqim / rostiçeri / pasta me dy mbushje dhe dy ngjyra, të tilla si cookie mozaik, Margaret galetë, Mochi me mbushje brenda mbushjes. Kjo makinë është projektuar për të specializuar në prodhimin e pjekjes, ëmbëltore dhe produkteve ushqimore rostiçeri, dhe do të punojë me një shumëllojshmëri të materialeve të ushqimit fr ...


 • FOB Çmimi: US $4000 - 24500 / Piece
 • Sasia Min.urdhër: 1 cope
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Guarantee: 12 months
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T/T, Boleto, Mastercard, Visa, e-Checking, Pay Later,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrimet:

  HJ-860II Tre Hoppers encrusting Machine ka shumë më tepër gamë të prodhimit të ushqimit se HJ-860 shumë qëllime encrusting Machine. Përveç funksionit të HJ-860, HJ-860II mund të përdoret gjithashtu për të prodhuar ushqim / rostiçeri / pasta me dy mbushje dhe dy ngjyra, të tilla si cookie mozaik, Margaret galetë, Mochi me mbushje brenda mbushjes.

  Kjo makinë është projektuar për të specializuar në prodhimin e pjekjes, ëmbëltore dhe produkteve ushqimore rostiçeri, dhe do të punojë me një shumëllojshmëri të materialeve të ushqimit nga butë të ngjitet dhe mund të jetë i pajisur me të bashkëngjitni skedarë për derdhur mesme.

   

  Specifikimet e HJ-860II

  mall Emri Shumë qëllime encrusting Machine
  Model mall HJ-860II
  kontrollues PLC Touch Screen
  Frame Materiali kryesor 304 çelik motor Ort
  Converter / Inverter deltë material Hopper PC Alloy
  Switching Furnizim me energji elektrike deltë transportues Ushqim klasës PU
  Shutter & Moulds UPE hundë PE
  Speed ​​prodhimi 3500-7200pieces / orë Fuqi e vlerësuar 2.2kW
  Raporti i kores / Mbushja 9: 1-1: 9 Tensioni i energjisë 380V / 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme
  Produkte Pesha 5-180g / copë dimension  167 * 92 * 175cm
  Aplikacion Dy ngjyra Mochi me mbushje, Mochi me mbushje mbushje brenda, etj peshë 330KG

   

  Karakteristikat kryesore

  - Produktet rrip prizë me shpejtësi të ndryshueshme
  - shkarkimi automatik i produkteve në tabaka nga sistemi i mbledhshëm rrip
  - Rregullimi automatik i numrit të rreshtave dhe të shkrirjen e produkteve që shkarkojnë mbi tabaka
  - transportues tabaka në çelik inox dhe alumini, me këmbë të rregullueshme këmbë dhe tabaka grumbullonin njësi

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!