Automatik kibbeh kubbeh bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimet: HJ-860 Automatik encrusting dhe formimin e makinës mund të prodhojë shumë lloje të ushqimeve, me peshë deri në 200 gram në pjesë lehtësinë e ndryshimit njësi qepen është një dizajn të mirë në marrjen e produkteve me si model apo jo si model. Për më tepër, ushqime të mesme e të mëdha me paste bathë, mish, paste susam ose pa mbushje janë prodhueshëm. Përveç Kibbeh / Kubba / Kebbeh, dhjetra e ushqimeve etnike të tilla si simite mishit, simite steamed, mammoul, pan skuqur mbushur simite, Stollen, trashaluq kristal bërë nga HJ-860 mund krahasimin ...


 • FOB Çmimi: US $4000 - 24500 / Piece
 • Sasia Min.urdhër: 1 cope
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Guarantee: 12 months
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T/T, Boleto, Mastercard, Visa, e-Checking, Pay Later,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrimet:

  HJ-860 Automatik encrusting dhe formimin e makinës mund të prodhojë shumë lloje të ushqimeve, me peshë deri në 200 gram në pjesë lehtësinë e ndryshimit njësi qepen është një dizajn të mirë në marrjen e produkteve me si model ose jo-model. Për më tepër, ushqime të mesme e të mëdha me paste bathë, mish, paste susam ose pa mbushje janë prodhueshëm.

  Përveç Kibbeh / Kubba / Kebbeh, dhjetra e ushqimeve etnike të tilla si simite mishit, simite steamed, mammoul, pan skuqur mbushur simite, Stollen, trashaluq kristal bërë nga HJ-860 mund të krahasohet me ato të punuar me dorë.

   

  Specifikimet e HJ-860

  mall Emri Shumë qëllime encrusting Machine
  Model mall HJ-860
  kontrollues PLC Touch Screen
  Frame Materiali kryesor 304 çelik motor Ort
  Converter / Inverter deltë material Hopper PC Alloy
  Switching Furnizim me energji elektrike deltë transportues Ushqim klasës PU
  Shutter & Moulds UPE hundë PE
  Speed ​​prodhimi 3500-7200pieces / orë Fuqi e vlerësuar 2.0kw
  Raporti i kores / Mbushja 9: 1-1: 9 Tensioni i energjisë 380V / 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme
  Produkte Pesha 5-180g / copë dimension  167 * 92 * 129cm
  Aplikacion Kebbeh, Kibbeh, Kubba dhe ushqim apo ushqime të tjera me ose pa mbushje. peshë 310KG

   

  Karakteristikat kryesore

  1) 304 strukturë çeliku inox. 

  2) Miratimi pjesë klasën ushqim standarde, garanton prodhimin e sigurt të konsumatorëve. 

  3) Dizajn kompakt dhe shkencore me designers profesionale nga Tajvani, e bën makina për shumë qëllime tona për të prodhuar lloje të ndryshme të galetë, biskota, ushqim dhe snacks me ose pa mbushje, dhe i bën makinat tona të lehtë për operacion, instalimin, mirëmbajtjen dhe higjienën. 

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!