Desktop automatike kibbe kubba vogël encrusting makinë për në shtëpi

Përshkrim i shkurtër:

makinë Kubba Description: Automatic encrusting kubba / kibbeh / kebbeh makinë duke e bërë dhe formimin e makinës është një lloj mini makine ne dizajn të veçantë për përdorim të biznesit të vogël si dyqan, dyqan buke apo në shtëpi. Ajo mund të bëjnë lloje të cookie-t e mbushur si Kubba / Coxinha / meatball / Croquetas / Mochi / topit Cheese / Churros / Riceball / Onigiri / Nastar / Rasgulla / Piroshki / Maamoul / topit Seasame / cake Pineapple / data bar / çokollatë mbushur biskota dhe kështu me radhë . Ne jemi prodhues të parë për këtë makinë tip në Kinë kryesore ...


 • FOB Çmimi: US $4000 - 24500 / Piece
 • Sasia Min.urdhër: 1 cope
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Guarantee: 12 months
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T/T, Boleto, Mastercard, Visa, e-Checking, Pay Later,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kubba makinë

  Përshkrim:

  Automatik encrusting kubba / kibbeh / kebbeh makinë duke e bërë dhe formimin e makinës është një lloj mini makine ne dizajn të veçantë për përdorim të biznesit të vogël si dyqan, dyqan buke apo në shtëpi. Ajo mund të bëjnë lloje të cookie-t e mbushur si Kubba / Coxinha / meatball / Croquetas / Mochi / topit Cheese / Churros / Riceball / Onigiri / Nastar / Rasgulla / Piroshki / Maamoul / topit Seasame / cake Pineapple / data bar / çokollatë mbushur biskota dhe kështu me radhë .

  Ne jemi prodhues të parë për këtë makinë lloji në territorin e Kinës. patentë jonë na bëjnë më të besueshme se furnizues të tjerë.

  parametër

  Numri Model: HJ-001

  Kapaciteti: 10-60pcs / min

  Produkte varg Pesha: 8-150g / pc

  Dimension (L * W * H): 80 * 76 * 122cm

  Fuqia: Rreth 1.0kw, 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme

  Machine Pesha: Rreth 150kg me kuti mjet

  Motor: Delta

   

  Features:

  1. Të dy trupi makinë dhe hoppers janë bërë nga 304 çelik inox.

  2. Motor është bërë nga Delta, kjo është një markë e famshme të Kinës njohur nga bota.

  3. Paneli Kontrollit të bëjë atë më të lehtë për të vepruar.

  4. nozzles, transportues dhe grilat janë bërë nga materiali standarde të ushqimit për të siguruar që të gjitha ushqime do të jenë të shëndetshme.

  5. Siguria mbuluar në hoppers dhe qepen, Emergency Stop Kaloni bëjë makinë më shumë siguri.

  6. Makinë mund të bëjë shumë lloje të cookie-t mbushur në formë të ndryshme dhe madhësi duke ndryshuar hundë dhe qepen.

  7. Është e lehtë për të rregulluar raportin e brumë dhe mbushje nga panelin e kontrollit.

  8. Madhësia e vogla e bëjnë të lehtë për të instaluar, të veprojë, dyqan dhe të pastër.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!